Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 lenchek - esa soy yo :)

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
lenchek
NOVI ČLAN
NOVI ČLAN
lenchek


Število prispevkov : 3
Registration date : 29/12/2008

lenchek - esa soy yo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: lenchek - esa soy yo :)   lenchek - esa soy yo :) Icon_minitimePon 29 Dec - 17:05

no ja pa začnimo Smile moje ime je helena, stara sm 18 let, prihajam iz kostela. verjetno ne veste kje je to, ampak vam bom vse razložila. Smile kočevje veste kje je, a ne? no, 30 km voziš južno od kočevja pa si že pri meni hehe no, RBD obožujem najbolj na celem svetu asw poncho je tko lepi, prijazn, preprost, po karakterju mi je najbl všeč, LOVE... tko hud tip je, res! Rolling Eyes drgač so mi pa vsi fajni, ful jih mam rada in ne morm in nočm verjet da ne bodo več peli crybaby2 drgač mi je pa vsak po svoej poseben ampak tud ucker mi bebe mi je ful pri srcu LOVE... love.---- no, drgač RBD so mi najbolj pomembni v življenju, največ mi pomenjo. LOVE... no, drgač pa študiram ekonomijo, kar ni moj sanjski poklic, ampak sm pač zabredla v to smer. moja želja je bila da bi postala novinarka, ampak žal ni ratalo. Sad zlo rada gledam v živo športne tekme, najbl rokometne in pogledam kake dobre tipčke hehe Rolling Eyes Rolling Eyes I love you jst ful nism dobra v teh predstavitvah, zato nevem kaj naj še napišem. upam, da ste me mal spoznale in upam da se bomo še bl v raznih pogovorih Smile fajn se mejte in uživajte na polno...aja pa vesel božič in srečno novo leto 2009! no pares nunca de sonar Smile baybay asw
Nazaj na vrh Go down
TAMY
Admin
Admin
TAMY


Število prispevkov : 633
Registration date : 26/06/2008

lenchek - esa soy yo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lenchek - esa soy yo :)   lenchek - esa soy yo :) Icon_minitimePon 29 Dec - 18:56

DOBRODOŠLA NA FORUMU HELENA hello2 hello2 hello2
o jz pa vem kje je Kočevje 00 Medvedi haha
Nazaj na vrh Go down
http://esloveenijafcah.web-rpg.org
lenchek
NOVI ČLAN
NOVI ČLAN
lenchek


Število prispevkov : 3
Registration date : 29/12/2008

lenchek - esa soy yo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lenchek - esa soy yo :)   lenchek - esa soy yo :) Icon_minitimePon 29 Dec - 21:56

ja medvedi so tam ja hehe sej sma po tem poznajo kočevje večinoma
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





lenchek - esa soy yo :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lenchek - esa soy yo :)   lenchek - esa soy yo :) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
lenchek - esa soy yo :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: ***VAŠA PREDSTAVITEV***-
Pojdi na: