Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 [Poncho] Glas je posodil Igorju + video

Go down 
AvtorSporočilo
TAMY
Admin
Admin
TAMY


Število prispevkov : 633
Registration date : 26/06/2008

[Poncho] Glas je posodil Igorju + video Empty
ObjavljaNaslov sporočila: [Poncho] Glas je posodil Igorju + video   [Poncho] Glas je posodil Igorju + video Icon_minitimeTor 6 Jan - 22:01

[Poncho] Glas je posodil Igorju + video 2qx3lnn

Alfonso Herrera je pred dnevi svoj glas posodil grbavcu Igorju, za isto imensko risanko.
»Prvič sem posodil glas in res je bilo zabavno. Kaj mi pomeni ta izkušnja? Hmm zelo sem zadovoljen s svojim delom in srečen sem, da imam delo« je Poncho povedal za revijo El Universal.
Kako so te povabili k sodelovanju?

»Videocine me je povabil k sodelovanju in jaz sem z veseljem sprejel. Rad imam nove izkušnje!«
Premiera filma bo že 24.4., pred tem pa bodo glas posodile še pevke dueta Ha-Ash. Poncho nam je izdal še nekaj podrobnosti o Igorju:
»Igor je grbavec .. a ni edini. V Malariji, kraju ker živi je še veliko Igorjev. Oni so znanstveni pomočniki ki izdelujejo pošasti v zle namene«
»On si zelo želi nekega dne postati zloben znanstvenik in uresničiti vse svoje načrte, ki jih ima spravljene v laboratoriju«.
Torej je Igor dober ali slab?
»Tega vam ne smem povedati. Morali si boste ogledati film«.
Igralec je še povedal, da bo konec meseca odpotoval v Venezuelo na snemanje filma, kjer bo ostal šest tednov.


VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=WKDoxLG8jRk
Nazaj na vrh Go down
http://esloveenijafcah.web-rpg.org
 
[Poncho] Glas je posodil Igorju + video
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Alfonso med drugim tudi posodil glas Igorju
» Poncho posnel video z Chenoo
» Poncho z novo frizuro na snemanju filma v Venezueli + video

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: *** NOVICE O PONCHOTU***-
Pojdi na: