Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Se Poncho ne more odločiti?

Go down 
AvtorSporočilo
TAMY
Admin
Admin
TAMY


Število prispevkov : 633
Registration date : 26/06/2008

Se Poncho ne more odločiti? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Se Poncho ne more odločiti?   Se Poncho ne more odločiti? Icon_minitimePet 24 Apr - 19:07

Se Poncho ne more odločiti? 3

Ta torek je igralec in pevec Poncho Herrera ponovno obiskal mehiško televizijsko hišo. Mogoče zato, da bi potrdil svojo sodelovanje v novi telenoveli Rosy Ocampo? Je sprejel?

"Ne vem še, se še dogovarjamo. Prišel sem samo pozdravit svoje prijatelje, to je to", je povedal čedni igralec, ki je še dodal "še vedno se pogovarjamo in kot sem že rekel bom ponudbo ocenil in se v primernem trenutku tudi odločil".

Če se bo projekt konkretiziral je možno, da bo bivši član RBD igral skupaj z Belindo in Pee Weejem.

"Kar pa lahko povem je to, da bo zdaj izšel animirani film, v katerem lahko slišite moj glas in se imenuje "Igor", izide konec tega tedna. Pred kratkim sem se vrnil iz Venezuele, šel sem tudi v Kolumbijo, kjer sem posnel epizodo serije "Tiempo final", in to je vse kar vam lahko povem", je komentiral Alfonso.

Dokler se ne potrdi njegovo sodelovanje v nadaljevanki pa je Herrera razkril, da ima tudi druge ponudbe za delo: "trenutno nekoliko počivam, ampak imam kar nekaj projektov. Hvala".
Nazaj na vrh Go down
http://esloveenijafcah.web-rpg.org
 
Se Poncho ne more odločiti?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: *** NOVICE O PONCHOTU***-
Pojdi na: