Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Robert Pattinson hoče postati politik

Go down 
AvtorSporočilo
TAMY
Admin
Admin
TAMY


Število prispevkov : 633
Registration date : 26/06/2008

Robert Pattinson hoče postati politik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Robert Pattinson hoče postati politik   Robert Pattinson hoče postati politik Icon_minitimePon 4 Maj - 20:06

Robert Pattinson hoče postati politik 2

Ali ste vedeli, da hoče zvezda ‘Mlade lune’, Robert Pattinson, postati politik?

22-letni igralec je pred kratkim opravil intervju, v katerem je spregovoril o svoji vlogi v filmu ‘Little ashes’, ostalih možnosti zaposlitve v prihodnosti in celo o soigralcu Taylorju Lautnerju.

O vlogi Salvadorja Dalija v filmu ‘Little ashes’: »Vse skupaj je bilo precej težko. Toda bolj kot sem bral o Daliju, bolj mi je bil všeč in vedno bolj sem spoštoval to, za kar si je prizadeval. Najtežja stvar je bila, da nisem hotel omadeževati spomina nanj, še posebej, ko sem srečal veliko ljudi, ki jih je poznal (smeh). Res nisem hotel zamočiti.« Glede na njegovo izjavo, da film ‘Little Ahes’ ‘ni ničemur podoben’, ki je iz ljudi izvabila precej kritik, pa je povedal: »Naveličan sem že vsega tega sra*ja. Saj sem se že opravičil za izjavo. Hotel sem samo povedati, da film nima tako velikega formata, kot ‘Somrak’. V idealnem svetu bi vsakdo odhitel v kino pogledat film o umetniku Daliju in Frederiku Lorca, toda saj nihče prav ne ve, kdo je Lorca sploh bil.«

O tem, kaj bi hotel postati, če ne bi postal igralec: »Rad bi postal politični strateg, saj me politika zelo zanima. Mislim, da bom nekoč to tudi izpolnil.«

O najbolj nori stvari, ki je povezana z oboževalci: »Spomnim se enega zelo čudnega dogodka, ko sem bil v Blockbusterju in sem pozabil, da je dan, ko je izšel naš DVD ‘Somrak’. Kmalu sta prišli dve 8-letni deklici s starši, ki sta prišli po naročena DVD-ja in ko sta ‘Somrak’ držali v rokah, sta se tresli in jokali od sreče. Bilo je neverjetno, še nikoli prej nisem doživel česa takšnega. No, zgodilo se mi je že, da so ljudje jokali, ko so me videli v živo, toda da je nekdo doživel nekaj takšnega, samo ko je držal v rokah DVD, je bilo precej čudno.«

O Taylorju Lautnerju, ki igra Jacoba Blacka: »Ko sem prišel nazaj na snemanje ‘Mlade lune’ je bilo zelo čudno, saj Taylorja nisem videl že od poletja. Ko sem ga videl, je bil pripravljen na snemanje in zdelo se mi je, da je pridobil na teži. Naslednji dan smo gledali njegov video, kako eksperimentira z vsemi svojimi triki. Ta fant je neverjeten. Je eden izmed najboljših atletov, kar sem jih kdaj videl. Videl še nisem nobenega njegovega trika, toda ljudje dobesedno padajo nanje.«

Povedal pa je tudi, da je imel obdobje, ko se je v hotele prijavljal z drugimi imeni. »V Parizu sem bil Clive Handjob in ljudje so me klicali ‘Monsieur Handjob’. Bilo je smešno za umreti.«
Nazaj na vrh Go down
http://esloveenijafcah.web-rpg.org
 
Robert Pattinson hoče postati politik
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: ***TOčnoTO Teens***-
Pojdi na: