Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Poncho, zdaj tudi nogometaš

Go down 
AvtorSporočilo
TAMY
Admin
Admin
TAMY


Število prispevkov : 633
Registration date : 26/06/2008

Poncho, zdaj tudi nogometaš Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Poncho, zdaj tudi nogometaš   Poncho, zdaj tudi nogometaš Icon_minitimeTor 5 Maj - 20:54

Poncho, zdaj tudi nogometaš Ponchoherrera-elchavita-

V ekskluzivnem intervjuju z Excélsiorjem je v zvezi s svojimi projekti Poncho Herrera povedal, da je pred nekaj meseci dobil ponudbo s strani producenta Emilia Diez Barrosa, ki se trenutno nahaja v ZDA, kjer financira filmske projekte s svojo produkcijo NALA Films, če bi igral glavno vlogo v seriji "El diez", katere osrednja tema bo nogomet in katere predogled lahko vidite na Youtubu ( https://www.youtube.com/watch?v=_qvn9adrhEY ).

"Ideja te serije je izkoristiti vzdušje, ki se bo vzpostavilo mesece pred Svetovnim nogometnim prvenstvom 2010. Naredili smo predstavitveni program o El diez in če bo šlo vse dobro bomo začeli delati konec leta."

"V središču zgodbe je izmišljen lik, ki mu je ime Salvador Espinoza, ki se kar naenkrat pojavi na nogometni sceni in se spremeni v enega najboljših igralcev. V zgodbi se bo lahko videlo vse prepreke, ki obstajajo v karieri nogometaša, slabe navade, pregrehe, izzive in izgube", je razkril Herrera, ki je posodil glas glavnemu junaku animiranega filma Igor.

V seriji El diez bo Herrera igral skupaj s Sandro Echeverrio (iz telenovele Marina) in Juliem Brachem. Načrtuje se, da bodo serijo snemali v glavnem mestu Mehike, Ciudad de Mexico.

Veliko se govori tudi o tem, ali bo igralec postal del nove televizijske produkcije Rosy Ocampo z naslovom Camaleones. Čeprav se Herrera ni želel poglobiti v to temo je pokomentiral svoje spoštovanje, ki ga čuti do tega projekta in do Rosy Ocampo.

"Dogovarjanja za telenovele grejo zelo dobro. Zelo sem hvaležen vsemu kar mi je v teh letih dalo to podjetje in upam, da bojo stvari dobro stekle. Kar se pa tiče ostale mladinske igralske zasedbe vem samo to, da so se pogovarjali tudi z Belindo in Pee Weejem, ampak več pa ne morem povedati."

"Rosy Ocampo je zelo profesionalna ženska, z veliko izkušnjami in njeno delo je bilo vsa leta zelo dobro. Prepričan sem, da če bo šlo vse po načrtih bo rezultat projekta zelo dober", je še povedal Herrera.

Naj še dodamo, da se je za ta projekt omenjalo tudi ime Eize Gonzalez; kljub temu pa Herrera ni mogel povedati kaj več o tem. Rosy Ocampo je ustvarila telenovele kot so La fea más bella (Grda račka), Las tontas no van al cielo (S cukrčkom do sreče), Amor sin maquillaje (Ljubezen brez ličil) in El diario de Daniela (Danielin dnevnik/Mala Daniela).

Zahvaljujoč uspehu, ki ga je imela serija Mujeres Asesinas v Mehiki je Alfonso Herrera sprejel tudi povabilo Pedrota Torresa za sodelovanje v epizodi Soledad, Cautiva za glavno vlogo skupaj z Angelique Boyer. Serijo so prejšnji teden začeli snemati pod režijo Alvara Curiela (MI3DOS, Terminales, Los simuladores y El acorazado).

"V tej epizodi igram Estebana, fanta vpletenega v trgovanje z belim blagom. Gre za precej zanimivo epizodo in zelo mi je bilo všeč način režije.", je povedal.

Kot pravi Herrera, so serijo Mujeres Asesinas začeli vrteti v ZDA in se je uvrstila med najbolj gledane v državi.
Nazaj na vrh Go down
http://esloveenijafcah.web-rpg.org
 
Poncho, zdaj tudi nogometaš
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» "Volverte a ver" zdaj tudi na DVD-ju
» Bo tudi Poncho spet pel?
» Poncho pisal tudi danes
» Alfonso med drugim tudi posodil glas Igorju

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: *** NOVICE O PONCHOTU***-
Pojdi na: